Купете ги избраните модели Беко мали апарати за домаќинство со 20% попуст

БЕКО КАФЕМАТ ЗА ТРУСКО КАФЕ

BEKO BKK-2300 W

КУПИ
 • Кафемат за турско кафе
 • Моќност:670W
 • Anti Spil
 • Cook Sence
 • One Touch Control
haPPy цена: 3.999 ден. Редовна цена: 4.999 ден.

Подгответе вкусно традиционално турско кафе со Беко кафематот

Слатко или горко, со Беко кафематот подгответе традиционално турско кафе со кајмак по ваш вкус, брзо и едноставно.

Беко кафематот со светлосниот и звучниот сензор ви кажува кога вашето кафе е готово, со што ви овозможува заштеда на време.

Со притискање на само едно копче можете да подготвите до 3 турски кафиња.

 

БЛЕНДЕРИ

Беко блендерите со својата моќност ви заштедуваат на време, а со нив брзо и едноставно ќе подготвите вкусни супи, каши и вкусно смути.

 
haPPy цена: 2.879 ден. Редовна цена: 3.599 ден.

BEKO TBN 6602 WHITE

КУПИ

Благодарение на двојниот нож, добијте совршена хомогена смеса без грутки.

Деловите од блендерот можат да се мијат во машина за садови

haPPy цена: 3.439 ден. Редовна цена: 4.299 ден.

BEKO TBN 7802 X

КУПИ
 

РАЧНИ БЛЕНДЕРИ

Две брзини

Со копчето за регулирање на брзина кај рачните блендери на Беко лесно и едноставно ќе ги испасирате, исецкате или измешате состојките.

Додатоци

Во зависност од моделот кој ќе го изберете, рачниот блендер Беко оди во пакет со додатоци како чаша за мешање, маталка или сад за сецкање. Рачниот блендер Беко е иделаен за пасирање на состојките додека се сеуште на плотната. Со рачниот блендер Беко брзо, лесно и едноставно ќе ги измешате состојките за подготовка на торта или брзо и едноставно ќе го исецкате зеленчукот за подготовка на вашиот ручек.

Моќност

Рачниот блендер Беко е со моќност од 700w со што подготовката на храната ја прави брзо и едноставно.

 
haPPy цена: 1.839 ден. Редовна цена: 2.299 ден.

BEKO HBS 6700 WHITE

КУПИ
haPPy цена: 2.159 ден. Редовна цена: 2.699 ден.

BEKO HBS 7750 INOX

КУПИ
haPPy цена: 2.399 ден. Редовна цена: 2.999 ден.

BEKO HBA 6700 W

КУПИ
 

ТОСТЕР

 • Тостер за двопек
 • Моќност:870W
 • Температури:7
 • Функција за одмрзнување
 • Функција за подгревање
 • Функција за меморирање
haPPy цена: 1.999 ден. Редовна цена: 2.499 ден.

BEKO TAM 6202 WHITE

КУПИ

ЦЕДАЛКА

 • Цедалка
 • Моќност:100W
 • Додатоци:2
 • PULS функција
 • Drip Stop функција
 • Нерѓосувачки челик
haPPy цена: 1.839 ден. Редовна цена: 2.299 ден.

BEKO CJB 6100 W

КУПИ

ТЕРМО БОКАЛ

 • Термо бокал
 • Моќност:2400W
 • Капацитет:1,7L
 • Затворен греач од нерѓосувачки челик
 • Филтер против бигор
 • Автоматско исклучување
haPPy цена: 1.839 ден. Редовна цена: 2.299 ден.

BEKO WKM 6246 WHITE

КУПИ