Зачувајте ги најдобрите моменти од животот

До 6.150 денари попуст

На одредени Canon производи

Ние ќе ви ја платиме новата столица


Ова лето носете го во своето срце и искусете ги најинтересните моменти што некогаш сте ги доживеале.
Откријте ги со новата летна понуда и доживејте го летото

Промотивната понуда важи за периодот од 22.05.2017 до 05.08.2017

 

Модели на дигитални фото апарати кои се вклучени во промотивната понуда:

Објектив CANON EF-S 10-18mm IS STM

Широкоаголен објектив за зумирање. Практичен за носење, лесен и компактен дизајн. Фокусирањето на кратко растојание од 0,22m

Попуст од 1.250 денари.
Дознај повеќе
 

Објектив CANON EF-M 11-22 F4.0-5.6 ISSTM

Извонреден широкоаголен објектив за зумирање од 11-22mm со EF-M приклучок. Рамномерно, тивко фокусирање со STM при снимање на видео снимки. Минимално растојание на фокусирање од 0,15m. Прстен за рачно фокусирање

Попуст од 1.850 денари.
Дознај повеќе
 

CANON EOS 1300D + EFS 18-55IS+100EG+8GB

Дигитален SLR фотоапарат со 3.0”(7.5cm)TFT LCD екран, 18.0 мегапиксели камера и TTL-CT-SIR со CMOS сензор. Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II леќа, JPEG,RAW формати на фотографија и видео

Попуст од 1.850 денари.
Дознај повеќе
 

CANON EOS M 10 BLACK 15-45 KIT

Дигитален фотоапарат со 3.0”(7.5cm)TFT LCD екран и 18.0 мегапиксели камера. JPEG,RAW формати на фотографија и видео

Попуст од 1.850 денари.
Дознај повеќе
 

CANON POWERSHOT SX 430 IS

Дигитален фотоапарат со 3.0”(7.5cm)TFT LCD екран и 20.0 мегапиксели камера. JPEG,MP4 формати на фотографија и видео

Попуст од 1.250 денари.
Дознај повеќе