Соопштенија

Покажи:
Подреди:
  12MP двојна камера / 3D отпечаток од прст / брзо полнење Дизајн и изработка Со тело изработено од 2,5D стакло, кое најдобро ја искористува својата дебелина и сила, со ултра тенка, елегантна рамка, со дијамантски пресек, во комбинација со алуминиум, Honor 8 нуд..
Купете Samsung апарати и добијте 5 годишна ПРОДОЛЖЕНА ГАРАНЦИЈА. Условите и деталите следат во продолжение: Samsung SUHD и UHD моделите на ТВ приемници од „К“ серијата (модели од 2016 година) купени во периодот од 1 Февруари до 31 Март 2017, добиваат продолжена 5 годишна гаранција. Сите Samsung модели на фрижидери и машини за перење алишта и нивните составни ..
Зoшто да купувате производи со оригинална гаранција 1. Сигурност Само така сте сигурни дека купувате оригинални производи, а не копија. 2. Помал Ризик Ја намалувате шансата да купите неусправен производ. 3. Овластен Сервис ..
Продавницата на Нептун во Аеродром, на 21.12.2016 година доби втора награда за Најдобар трговски објект за 2016 година, во категоријата Апарати за домаќинство, бела техника и се за дома. Оваа награда традиционално ја доделува Град Скопје во соработка со SWOT Research и се реализира во рамките на проектот „Месец на трговијата”. Истражувањата на проектот „Месец на трговијата” се спрове..
Брзо и едноставно – купувајте на рати со Нептун haPPy кредит. Промотивно во декември, купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА. повеќе за haPPy кредит                 ..
Никој не заслужува да добие ненадеен и фрустрирачки прекин додека се забавува со својот мобилен телефон. Huawei Y6 Pro поседува 4000 mAh батерија што ти дава можност за долготрајно користење без загриженост. Благодарение на различните режими за заштеда на енергија, уредот може да издржи 24 часа во режим на подготвеност, само со 10% набој. По потреба користете го Huawei Y6 Pr..
Гледај видео Исклучителен минималистички дизајн, елегантен од сите агли Huawei Nova има модерни и криви контури кои работат заедно беспрекорно.   2.5Д стакло   Супер..
Неопходно е да ја разберете важноста во купувањето на оригинален Мајкрософт софтвер. ОРИГИНАЛНИОТ СОФТВЕР : 1. ОБЕЗБЕДУВА ЗАШТИТА Оригинален софтвер обезбедува заштита од опасности кои можат да се поврзат со фалсификување на софтверот, како што се вирусите, шпионски и други злонамерни софтвери. Обезбедете ја заштитата која ја очекувате и заслужувате. 2. Е СИГУРЕН Можете..
Отсега, сите клиенти на НЛБ Банка, на кои им е одобрен станбен кредит, ќе можат да купуваат производи во Нептун до 48 рати БЕЗ КАМАТА со haPPy + кредит! Повеќе нема потреба да се мислите како ќе го опремите новиот стан со бела техника, телевизор, аудио/видео опрема, клима уред, апарати за греење или мали кујнски апарати. По добивање на станбен кредит во НЛБ Банка, одберете ги..
На 21 октомври 2016 година започна со работа новиот магацински комплекс на Нептун Македонија, лоциран во општина „Илинден“. Изградбата на објектот започна во јануари годинава. Се работи за модерен објект за складирање на бела техника и електроника проектиран по актуелните светски архитектонски стандарди. Објектот е изграден на површина од 7700 м2 и опфаќа - 6 500 м2 магацински ск..
Нептун, најголемата малопродажна мрежа за техника, на 15-ти октомври отвори нова продавница во Скопје, на ул. Кемал Сејфула бр.8 во Чаир. Продавницата се простира на површина од 300 м2, а е лоцирана веднаш спроти стадионот во Чаир. Ова е четврта Нептун продавница во Скопје, а 22-ра Нептун продавница во Македонија. Во продавницата на Нептун може да се најде широк асортиман на производи од бела т..
Гејмаш? Искористи ја промоцијата на сите Асус лаптопи од серијата Republic of Gamers – сега достапни до 24 haPPy рати без камата! ..
  Доколку сте купиле LG Ultra HD LED телевизор* во периодот помеѓу 01ти октомври 2016 година и 15ти јануари, 2017 година можете да ги користите продобивките на кампањата „LG 5 ГОДИНИ ГРИЖА“ како и правата и бенефициите дефинирани со деталните Услови, кои се сумирани во продолжение: Во првите две години од датумот на купување е обезбедена целосна гаранција од LG, бес..
Си бараш нов лаптоп? Ти одбери, ние имаме! Ок?     ..
Нашите колеги добија невообичаено барање... Проверете како се снајдоа:     .tv-new-wrapper{ margin: 0 auto; color: black; font-family: calibri; font-size: 14px; } iframe { display: block; margin: 0px auto; width: 100% !important; height: 450px; } .title-218{ color: #00548B !important; font-size: 1.5em; text-align: center; } ..
Претворете ги соништа во реалност со Huawei P9 Lite, наследникот на P8 Lite. P9 lite се одликува со голем број на иновативни хардверски надградувања во модерен и тенок дизајн. Земете ја следната генерација паметен телефон кој има динамичен дизајн во комбинација со неверојатен стил во совршена хармонија, со конкурентна цена. Карактеристики Huawei P9 ..
Побрз, поточeн и поосетлив сензор на допир Отклучете го вашиот смартфон за само 0.5 секунди со брзиот сензор на отпечаток. Honor 7 има 360° сензор за отпечаток кој ги заштитува вашите приватни податоци преку безбедното заклучување на апликации и специјална опција за посетители. Топ дизајн со брилијантни детали Honor 7 располага со 5.2” F..
Samsung правосмукалките со напреден дизајн и технологија, им нудат можност на корисниците да уживаат во елегантниот дизајн на уредот многу повеќе од било кога порано. Тие се дизајнирани да овозможат извонредна леснотија во користењето со висока моќ на вшмукување, што допринесува за максимален резултат во чистењето. Сег..
ALCATEL PIXI 3 (4) Можете да направите се   4.0” Android OS,v4.4(KitKat) Dual-core 1GHz Cortex-A7 512MB RAM ..
Купувајте до 48 рати БЕЗ КАМАТА со Нептун haPPy-кредит. Акцијата важи во сите продавници на Нептун, за сите производи во асортиманот, по редовни малопродажни цени. Во овој период купувајте и до 24 рати БЕЗ КАМАТА со КРЕДИТНИТЕ КАРТИЧКИ на: НЛБ Банка, Стопанска банка АД Скопје, Охридска Банка и Diners Club картичките, како и до 36 рати БЕЗ камата со НЛБ haPPy кредит..