lg gbf 59 pzdzb 1thumb
lg gbf 59 pzdzb

lg gbf 59 pzdzb

Шифра: 84058370
 • Комбиниран фрижидер
 • Inverter Linear Compressor
 • No Frost,Multi Air flow
 • Енергетска класа:А++
 • Нето капацитет:314L
 • Капацитет на фрижидерот:221L
 • Капацитет на замрзнувачот:93L
 • Капацитет на замрзнување:9kg/24h
 • Потрошувачка на енергија годишно:240kWh
 • Smart Diagnosis
 • Zero Clearance
 • Bioshoield антибактериски систем
 • Ниво на бучава:37dB
 • Димензии:190x60x65cm
39.999
ден. редовна цена
1.039
ден.* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ. 48 x haPPy рата
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Дополнителна опрема

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: