Филтри
Брендови :

тв/аудио/видео

Изберете подкатегорија

Листа Галерија
Покажи:
Подреди:
everest nano310a (9786)
 • Android TV box
 • Air Mouse Control
 • ARM Cortex A9 Processor
 • 3D accelerator
 • Built in wireless network support
81
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
3.099
ден. редовна цена
android tv box m8s 2gb ram
 • Android TV box
 • Chipset:AML8726-S-812
 • CPU:Quad-core cortex-A9 2.0GHz AmlogicС905X
 • GPU:Penta Core Mali-450 up to 750MHz
 • OS Android 6.0
 • Built in WiFi 802.11 b/g/n 2.4GHz
 • Меморија:2GB DDR3
94
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
3.599
ден. редовна цена
apple tv 32gb mgy52sp/a
 • Apple TV
 • Капацитет:32 GB
 • HDMI 1.4
 • 802.11ac Wi‑Fi z MIMO
 • 10/100BASE-T Ethernet
 • Bluetooth 4.0
 • IR приемник
 • USB
 • Вградено напојување
354
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
13.599
ден. редовна цена
garmin fenix 3 gray
 • GPS часовник
 • EXO антена од нерѓосувачки челик
 • GPS,GLONASS
 • Chroma екран 1,2"
 • Connect IQ
 • Резолуција:218 x 218
 • Водоотпорен 10 ATM
 • Меморија:32MB;достапна 26MB
 • Virtual Pacer
 • Бежично повр
728
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
27.999
ден. редовна цена