Филтри
Брендови :

SMART TV галантерија

Изберете подкатегорија

Листа Галерија
Покажи:
Подреди:
tp-link tl-wn821n
 • Wireless adapter
 • Interface USB 2.0
 • up to 300 Mbps
 • IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b
 • Frequency:2.400-2.4835GHz
16
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
599
ден. редовна цена
grundig zlp000
 • USB Wi-Fi адаптер
 • Бежично интерет поврзување
 • For Smart Interactive 3.0 platform
21
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
799
ден. редовна цена
lg an mr 500
 • SMART TV далечински управувач
 • Компатибилен со LG LED LB5800,LB6100,LB6190
 • Компатибилен со PLAZMA PB6600
 • Wireless Sound Sync Audio:NB5540,NB4530,NB3530,NB3520,LAP34X,ND8630,ND5630
 • Bluetooth 3.
52
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
1.999
ден. редовна цена
lg an-mr 600
 • SMART TV далечински управувач
 • Компатибилен со UHD 4K-UF7700,UF8500,UF9400,UF9500
 • Компатибилен со OLED-EF9500,EG9600,EF9800
 • Компатибилен со LED LCD-LF6300
 • Universal control
 • Pointing,Scroll,V
104
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
3.999
ден. редовна цена