Филтри
Брендови :

опрема за автомобили

Изберете подкатегорија

Листа Галерија
Покажи:
Подреди:
manhattan 1 port 401364
 • Полнач за во кола
 • Конвертира од 12V-5V DC моќност за USB додатоци
 • Recharges USB and other portable devices including mobile phones, MP3 players and more
 • Полни USB и други преносни уреди, вклучу
8
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
299
ден. редовна цена
manhattan 1 port 101714
 • Полнач за во кола
 • Одговара на повеќето стандардни автомобилски приклучоци
 • Features a single 5V USB port
11
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
399
ден. редовна цена
manhattan 2 port 10172
 • Полнач за во кола
 • Одговара на повеќето стандардни автомобилски приклучоци
 • USB power output:5 VDC,1A/2.1A
 • Type-A USB,female (2)
11
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
399
ден. редовна цена
s-link sl-fm78 sd/usb
 • MP3 FM модулатор
 • USB поддржан
11
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
399
ден. редовна цена
s-link sl-fm65 sd/usb + 2.1a usb
 • MP3 FM модулатор
 • SD/USB поддржан
 • USB порт за полнење
 • 2.1 FM предавател
19
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
699
ден. редовна цена
everest dvr-015 30fps
 • Акциона камера
 • Екран:2.4" LCD
 • 32GB external TF Card
 • Подржува:480P 30fps
 • AVI-4 x Zoom
39
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
1.499
ден. редовна цена
prestigio roadrunner pcdvrr500
 • Дигитална камера
 • LCD display 2.0"
 • 5 megapixels
 • 4x дигителен зум
 • Full HD(1920x1080p)
 • Процесор: N/A
 • Сензор :CMOS 1/2 "
 • HDMI,USB 2.0, AVl,MOV
 • MicroSD,MicroSDHC
 • Microphone
 • Батерија:L
2.999
ден. haPPy цена
169
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
6.499
ден. редовна цена
prestigio roadrunner pcdvrr520
 • Камера за автомобил
 • Full HD 1080P / 720P HD видео
 • Electronic Image Stabilization
 • Широк агол на гледање 120° Технички карактеристики
 • Дисплеј 2" 4:3 формат TFT
 • 5MPix CMOS сензор
 • 4x Дигитал
2.999
ден. haPPy цена
182
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
6.999
ден. редовна цена