Филтри
Брендови :

додатоци за смартфони

Листа Галерија
Покажи:
Подреди:
manhattan a male/micro-b male 0.5 m black 325677
 • USB кабел
 • USB 2.0
 • Конектори -USB 2.0 Standard-A male -USB 2.0 Micro-B male -Nickel plated -Molded PVC boot
 • Insulation resistance:5MΩ
 • Contact resistance:10Ω
3
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
79
ден. редовна цена
 sbs usb to micro-usb length 0.8mt, teyoyomicroo
 • Продолжувачки приклучок
 • Идеален за мобилни телефони,смартфони и таблети
3
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
99
ден. редовна цена
manhattan a male/micro-b male 1.8 m black 307178
 • USB кабел
 • Должина на кабел:1.8m
3
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
99
ден. редовна цена
samsung et-fi950 s4
SCREEN PROTECTOR
3
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
99
ден. редовна цена
sbs 1.000 mah for iphone,tetraveeuip5
 • Полнач за патување
 • Влезен напон 90-240V
 • Моментално полнење:1000mA
 • Должина на кабел 80см
 • Компактен и лесен
 • Светлосен конектор MFI
3
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
99
ден. редовна цена
sbs 1000 mah,tecarmicro1a
 • Полнач за во кола
 • Напојување:12/24V
 • Полнење струја:1000mA
 • Микро USB конектор
 • LED светлосен индикатор
3
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
99
ден. редовна цена
sbs 1000 mah,tetrav1usb1a
 • Полнач за патување
 • Влезен напон:90-240V
 • Полнење струја:1000mA
 • USB 2.0 приклучок женски
 • Лесен и компактен дизајн
3
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
99
ден. редовна цена
sbs 1000 mah,tetravmicro1a
 • Полнач за патување
 • Влезен напон:90-240V
 • Полнење струја:1000mA
 • Лесен и компактен дизајн
3
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
99
ден. редовна цена
sbs 2000 mah,tacarmicro2a
 • Полнач за во кола
 • Напојување:12/24V
 • Полнење струја:2000mA
 • Mикро USB конектор
 • LED светлосен индикатор
3
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
99
ден. редовна цена
sbs 500 mah,tetravmicro
 • Влезен напон:90-240V
 • Полнење струја:500mA
 • Лесен и компактен дизајн
3
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
99
ден. редовна цена
sbs 90/240v,in0tmau00
 • Преносен полнач
3
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
99
ден. редовна цена
sbs for samsung galaxy s ii/s iii/note,te0ucd90k
 • USB адаптер за amsung Galaxy S II/S III/Note
 • Микро - USB и USB 2.0 женски конектор
 • Директен приклучок за полнење приклучок на smartphone
 • Приклучок1:Микро USB машки
 • Стандардна:USB 2.0
3
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
99
ден. редовна цена
sbs iphone docking connector male,lthl006
 • iPhone конектор
 • Кабел за iPhone, iPod, iPad
 • Овозможува полнење и синхронизација на поврзани уреди
 • Должина на кабел:1m
3
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
99
ден. редовна цена
sbs usb 2000 mah for tablet,tatrav1usb2a
 • Полнач за во автомобил
 • Напојување:90/240V
 • Полнење струја: 1000 mA
 • USB 2.0 приклучок женски
 • LED статус
3
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
99
ден. редовна цена
sbs with clip,te0uch10a
 • Држач за мобилен телефон
 • Универзален
3
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
99
ден. редовна цена
monopod di-lip801 w/cable
 • Selfie stick
 • Должина:235x1005mm
 • Флекирачки дел
 • Интерфејс за камерата:универзална 1/4 навртка
 • Стап:челик+силикон држач ABS
 • Компатибилен со IOS 4.0 и следни верзии и Android 4.2.3.и следни ве
4
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
149
ден. редовна цена
s-link cm-a5 samsung a5 (17413)
 • Заштитна фолија за CM-A5 Samsung A5
-20%
АКЦИЈА
119
ден. haPPy цена
3
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
149
ден. редовна цена
s-link cm-j5 samsung j5 (17419)
 • Заштитна фолија за Samsung J5
-20%
АКЦИЈА
119
ден. haPPy цена
3
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
149
ден. редовна цена
s-link cm-s6 samsung galaxy s6 (17411)
 • Заштитна фолија за Samsung Galaxy S6
-20%
АКЦИЈА
119
ден. haPPy цена
3
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
149
ден. редовна цена
s-link smg-145 2000ma micro usb data (17402)
 • Кабел USB/micro USB
 • Моќност:2000mA
 • Кабел:2Amper
 • Должина на кабел:1m
4
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
149
ден. редовна цена