Филтри
Брендови :

кабли и полначи

Листа Галерија
Покажи:
Подреди:
s-link sl-otg15 (380)
 • Кабел
 • Должина:15cm
2
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
69
ден. редовна цена
manhattan a male/micro-b male 0.5 m black 325677
 • USB кабел
 • USB 2.0
 • Конектори -USB 2.0 Standard-A male -USB 2.0 Micro-B male -Nickel plated -Molded PVC boot
 • Insulation resistance:5MΩ
 • Contact resistance:10Ω
3
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
79
ден. редовна цена
manhattan a male/micro-b male 1.8 m black 307178
 • USB кабел
 • Должина на кабел:1.8m
3
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
99
ден. редовна цена
s-link smg-145 2000ma micro usb data (17402)
 • Кабел USB/micro USB
 • Моќност:2000mA
 • Кабел:2Amper
 • Должина на кабел:1m
4
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
129
ден. редовна цена
s-link smg-145 2000ma micro usb data (17493)
 • Кабел USB/micro USB
 • Моќност:2000mA
 • Кабел:2 Amper
 • Должина на кабел:1m
4
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
129
ден. редовна цена
s-link slp-100 pro 1000ma (14487)
 • Полнач за во автомобил
 • USB порт
 • 2100mА
 • 1 Amper
5
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
179
ден. редовна цена
philips dlc 2407 u /10
 • Кабел за полнење
 • USB 2.0 компатибилен
5
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
185
ден. редовна цена
manhattan 1 port 101714
 • Полнач за во кола
 • Одговара на повеќето стандардни автомобилски приклучоци
 • Features a single 5V USB port
6
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
195
ден. редовна цена
manhattan 1 port 401364
 • Полнач за во кола
 • Конвертира од 12V-5V DC моќност за USB додатоци
 • Recharges USB and other portable devices including mobile phones, MP3 players and more
 • Полни USB и други преносни уреди, вклучу
6
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
195
ден. редовна цена
s-link slp-136 iphone 5/5s/6/6 plus 2100ma 2m (16861)
 • Кабел за iPhone 5/5S/6/6 Plus
 • Моќност:2100mA
 • Кабел:2.1 Amper
 • Должина на кабел:2m
6
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
199
ден. редовна цена
s-link slx-375 micro usb data 1m + set za cistenje
 • Сет 3 во 1
 • Микро USB
 • 1.0 m
 • Микрофибер
 • Спреј
6
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
219
ден. редовна цена
lightning - audio jack 3,5 mm silver
 • Адаптер/Молња
 • аудио приклучок 3,5 mm сребро
 • Должина на кабел:13 cm
7
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
239
ден. редовна цена
assmann usb type-c adapter, type-c - mikro b
 • Адаптер за поврзување на уреди
 • Микро USB 2.0
7
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
249
ден. редовна цена
s-link ip-298 2a iphone5 / 6 / ipad black (17395)
 • Кабел за полнење
 • Моќност:2000mA
 • Должина:1m
 • Компатибилен со iPhone5/6/iPad
 • 2 Amps
7
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
249
ден. редовна цена
s-link smg-482 2000ma 2in1 2xusb
 • Полнач за во автомобил 2in1
 • 2 x USB порт
 • Должина на кабел:1m
 • 2000mА
 • 2 Amper
7
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
249
ден. редовна цена
manhattan usb to micro usb 406192
 • USB  адаптер
 • Компатибилен со смартфони и таблети
 • Компактен дизајн
7
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
259
ден. редовна цена
s-link slp-115 pro 2100ma usb white
 • Полнач за во автомобил
 • USB порт
 • 2100mА
 • 2.1 Amper
7
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
269
ден. редовна цена
samsung eta0u10ebecstd
 • Преносен полнач
8
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
295
ден. редовна цена
s-link ip-598, iphone5/6/ipad
 • Полнач за iPhone5/6/iPad
 • Моќност:2000mA
 • Должина на кабел:1m
 • Micro USB порт
 • 2 Amper
8
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
299
ден. редовна цена
s-link slp-115 pro 2100ma usb blue
 • Полнач за во автомобил
 • USB порт
 • 2100mА
 • 2.1 Amper
8
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
299
ден. редовна цена