Филтри
Брендови :

Smart watches, Activity trackers, VR

Листа Галерија
Покажи:
Подреди:
everest vr-0023 3d 18935
 • Virtual Reality(VR)очила
-42%
АКЦИЈА
349
ден. haPPy цена
9
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
599
ден. редовна цена
everest ever ew-504 silver (22105)
 • Андроид компатибилен
 • Bluetooth
 • Екран:1.54" IPS LCD
 • Резолуција:240x240pix
 • Меморија:32+32M
 • Кемера:0.3MP
 • Батерија:380mAh
34
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
1.299
ден. редовна цена
everest ever ew-505 silver (22097)
 • Андроид компатибилен
 • Bluetooth
 • Екран:1.54" IPS LCD
 • Резолуција:240x240pix
 • Меморија:32+32M
 • Кемера:0.3MP
 • Батерија:380mAh
39
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
1.499
ден. редовна цена
everest fit mate w38 black (22098)
 • Activity tracker
 • Bluetooth конекција
 • Погоден за iOS и Android
 • Мерење на чекори и согорени калории
 • Мерење на пулс
 • Известување за повици
 • Водоотпорен
 • Екран на допир
39
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
1.499
ден. редовна цена
everest fit mate w27 silver (22103)
 • Activity tracker
58
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
2.199
ден. редовна цена
everest fit mate w311 black (22076)
 • Activity tracker
58
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
2.199
ден. редовна цена
oxo xapbtwatchwh white (17433)
 • Андроид компатибилен
-17%
АКЦИЈА
1.899
ден. haPPy цена
49
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
2.299
ден. редовна цена
xo xapbtwatchbk black (17434)
 • Андроид компатибилен
-17%
АКЦИЈА
1.899
ден. haPPy цена
49
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
2.299
ден. редовна цена
garmin forerunner 35 black
 • GPS часовник
 • Резолуција:128 x 128
 • Display size, WxH 1.4” x 1.9” (3.5 x 4.7 cm)
 • high-resolution во боја
 • Connect IQ app support,GPS
 • Built-In Accelerometer
 • Батерија-Rechargeable lithium-ion
338
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
12.999
ден. редовна цена
garmin etrex 20x topo 010-01508-02
 • GPS уред
 • Екран 2,2" во боја
 • Внатрешна меморија 4 GB
 • HotFix® и GLONASS
 • Резолуција:240 x 320
 • microSD™ картица
 • Автоматско ротирање
 • Водоотпорен
390
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
14.999
ден. редовна цена
garmin edge 520 010-01369-00
 • GPS BIKE компјутер
 • Display size, WxH 1.4” x 1.9” (3.5 x 4.7 cm)
 • high-resolution во боја
 • GPS,GLONASS
 • Резолуција:200 x 265
 • Рејтинг на вода IPX7
 • Батерија-rechargeable lithium-ion
 • Bike lap
624
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
23.999
ден. редовна цена
samsung gear s3 frontier sm-r 760 ndaasee
 • Gear S3
 • Exynos 7270
 • CPU:Dual Core 1.0GHz
 • GPU:Mali -T720
 • Bluetooth 4.2
 • Samsung Play
 • Water-resistant
 • GPS,NFC
 • Built-in mic
 • Меморија:4GB,RAM:768MB
 • Wi-Fi b/g/n
 • Батерија:380mAh Li-io
702
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
26.999
ден. редовна цена
garmin fenix 5s hr silver
 • GPS часовник
 • Point-to-point navigation
 • Running, Indoor Running, Trail Running
 • Heart Rate with HRM-Tri and HRM-Swim
 • Preloaded swim profiles - Pool,Open Water
 • UltraTrac mode
 • Connect IQ app
935
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
35.999
ден. редовна цена
garmin fenix 5x sapphire 010-01733-01
 • GPS часовник
 • Екран 1,2"во боја
 • GPS,GLONASS
 • Внатрешна меморија 16 GB
 • Поврзување: Bluetooth,Smart, ANT +, Wi-Fi
 • Резолуција:240 x 240
 • Далечински управувач VIRB
 • Водоотпорен
 • Bike lap and l
1.234
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
47.499
ден. редовна цена