Филтри
Брендови :

камери

Листа Галерија
Покажи:
Подреди:
sony hdr-cx 405b
 • Дигитална камера
 • 9.2 мегапиксели
 • Carl Zeiss Vario-Tessar објектив
 • Exmor R CMOS 1/5.8" сензор
 • 30x оптички зум
 • Јасно зумирање на слики од 60x
 • BIONZ Х процесор
 • Media:Memory Stick Micro и
-5%
АКЦИЈА
17.499
ден. haPPy цена
454
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
18.499
ден. редовна цена
sony hdr-pj 410b
 • Дигитална камера
 • 9.2 мегапиксели
 • Carl Zeiss Vario-Tessar објектив
 • Exmor R CMOS 1/5.8" сензор
 • 30x оптички зум
 • Вграден проектор
 • BIONZ Х процесор
 • Media:Memory Stick Micro и Micro SD/SDHC
-12%
АКЦИЈА
21.499
ден. haPPy цена
558
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
24.499
ден. редовна цена
sony hdr cx 625 b
 • Дигитална камера
 • 9.2 мегапиксели
 • Екран:2,7"(7,5cm)
 • G објектив
 • 30х оптички зум
 • Exmor R CMOS Sensor 1/5.8"
 • BIONZ Х процесор
 • Media:Memory Stick Micro и Micro SD/SDHC/SDXC
 • Стабилизација н
-4%
АКЦИЈА
31.999
ден. haPPy цена
831
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
33.499
ден. редовна цена
sony fdr ax 33 b
 • Дигитална камера
 • 20.6 мегапиксели
 • Екран:2,7"(7,5cm) Xtra Fine LCD
 • Снимање во 4K Ultra HD(3840x2160)
 • Vario Sonnar T од ZEISS објектив
 • 10х оптички зум на слики до 15x(4K)
 • Exmor R CMOS Senso
1.429
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
54.999
ден. редовна цена