Филтри
Брендови :

акциони камери

Листа Галерија
Покажи:
Подреди:
everest dvr-015 30fps
 • Акциона камера
 • Екран:2.4" LCD
 • 32GB external TF Card
 • Подржува:480P 30fps
 • AVI-4 x Zoom
39
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
1.499
ден. редовна цена
gopro rechargeable h5
 • Полнива батерија
 • Компатибилна со HERO5 Black
50
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
1.899
ден. редовна цена
Лепенки gopro flat and curved adhesive mounts
 • Лепенки
50
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
1.899
ден. редовна цена
gopro handlebar-seatpost
 • Држач за велосипед
 • Non-slip дизајн
 • Одговара со 0.35 to 1.4" (9 to 35mm)diameter tube
 • Ротирачка база 360°
 • Ротација со безбедни 16 позиции
68
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
2.599
ден. редовна цена
gopro large tube mount
 • GoPro Large Tube Mount
 • Интегрирана база со 360° ротација
 • 16 безбедни позиции
78
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
2.999
ден. редовна цена
forever sc-400 plus 4k wi-fi
 • Акциона камера
 • Резолуција слика:12MP/8MP/5MP/4MP
 • 14K Ultra HD
 • LCD екран:2"
 • micro SDXC do 64GB
 • Резолуција видео:4K(25 fps) i 2,7k(30 fps)/1080p (60/30 fps)
146
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
5.599
ден. редовна цена
sony hdr as 50
 • Акциона камера
 • Ефективни точки 11,1 милиони
 • Сензор:Exmor R CMOS 1/2,3"
 • Процесор:BIONZ Х процесор
 • Стабилизација на слика SteadyShot
 • Full HD 60p
 • Куќиште за под вода(MPK-UWH1)
 • Вид на обје
364
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
13.999
ден. редовна цена
sony hdra-s 200 vr
 • Акциона камера
 • Carl Zeiss Tessar објектив
 • Splash-proof
 • Exmor R CMOS 1/2.3" сензор
 • BIONZ процесор
 • Media:Memory Stick Micro и Micro SD/SDHC/SDXC
 • Стабилизација на слика SteadyShot
 • GPS,NFC
559
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
21.499
ден. редовна цена
gopro hero 5 session
 • Акциона камера
 • 4К Видео
 • Auto upload to Cloud
 • 10MP photos
 • Вграден Wi-Fi + Bluetooth
 • Protune
 • GoPro App
 • Voice control
 • Video stabilization
 • Водоотпорна
 • Батерија:Built-in 1000mAh lithi
572
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
21.999
ден. редовна цена
sony fdrx 1000 vr
 • Акциона камера
 • 4K Ultra HD
 • Carl Zeiss Tessar објектив
 • Exmor R CMOS 1/2.3" сензор
 • BIONZ X процесор
 • 8.8 megapixels
 • Waterproof
 • Dustproof
 • Shockproof
 • Стабилизација на слика SteadyShot
691
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
26.599
ден. редовна цена
gopro hero 5 black
 • Акциона камера
 • 4К Видео
 • 12MP photos
 • Вграден Wi-Fi + Bluetooth
 • GoPro App
 • Voice control
 • Video stabilization
 • Водоотпорна
 • RAW + WDR слика
754
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
28.999
ден. редовна цена