Филтри
Брендови :

посебни системи

Листа Галерија
Покажи:
Подреди:
fuego fg 480 fs
 • Сплит клима уред
 • Rated power input:4.8kW
 • Max power input:6kW
 • Indoor air volume:1700m3/h
 • Фреон:R410a еколошки фреон
 • Ниво на бучава:54/63dB
 • Water proof protection IPX4
-4%
АКЦИЈА
76.999
ден. haPPy цена
1.999
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
79.999
ден. редовна цена