Филтри
Брендови :

цедалки

Листа Галерија
Покажи:
Подреди:
tefal zp 300138
 • Цедалка
 • Моќност:25W
 • Капацитет на сад:0,6L
 • Систем за оделување на семките
 • ON/OFF функција
42
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
1.599
ден. редовна цена