Филтри
Брендови :

готвачи на пареа

Листа Галерија
Покажи:
Подреди:
tefal vc 130130
моќност: 650 W 3 сада и додаток за варење ориз гаранција: 2 години
84
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
3.199
ден. редовна цена
tefal vs 400333
 • Готвач на пареа
 • Моќност:2000W
 • LCD дисплеј
 • Капацитет:9L
 • Додаток 4 чаши
 • Vitamin+ функција
208
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
7.999
ден. редовна цена