Филтри
Брендови :

мултипрактик

Листа Галерија
Покажи:
Подреди:
tefal do 514138
 • Мултипрактик сет
 • Моќност:750W
 • 2 брзини
 • 6 додатоци
 • Капацитет на сад:2,2L
 • Сечила од не'рѓосувачки челик
 • Додатоци за ситно и крупно рендање
 • Додаток блендер сад:1,25L
-31%
АКЦИЈА
4.395
ден. haPPy цена
114
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
6.399
ден. редовна цена
tefal qb 505 d38
 • Мултипрактик
 • Моќност:900W
 • Сад со капацитет:4,6L
 • Функции:7
 • Сечила од не'рѓосувачки челик
 • Додатоци за ситно и крупно рендање
-25%
АКЦИЈА
18.095
ден. haPPy цена
470
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
23.999
ден. редовна цена