Филтри
Брендови :

шејкери

Листа Галерија
Покажи:
Подреди:
fuego hb-202 a
 • Шејкер
 • Моќност:15W
 • Push button
 • Материјал од нерѓосувачки челик
 • Капацитет на садот за миксирање:500ml
 • Идеален за подготвување на инстант кафе
Цените се со пресметан ДДВ.
399
ден. редовна цена