Филтри
Брендови :

кафемати

Изберете подкатегорија

Листа Галерија
Покажи:
Подреди:
tefal cm 360812
 • Кафемат за филтер кафе
 • Mоќност:1000W
 • Капацитет на сад:1,25L
 • Плоча која загрева
 • Автоматско исклучување за 30мин.
 • Drip-stop функција
 • LED индикатор
76
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
2.899
ден. редовна цена