Филтри
Брендови :

термо бокали

Листа Галерија
Покажи:
Подреди:
tefal ko 299130
 • Термо бокал
 • Капацитет:1,5L
 • Моќност:2200W
 • Индикатор за количество на вода
 • Филтер кој се отстрнува
57
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
2.159
ден. редовна цена
tefal ki 150 d30
 • Термо бокал
 • Моќност:2200W
 • Капацитет:1,7L
 • Затворен греач од нерѓосувачки челик
 • Автоматско исклучување
65
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
2.499
ден. редовна цена