Филтри
Брендови :

масажери за стапала

Листа Галерија
Покажи:
Подреди:
grundig fm 4020
 • Mасажер и релаксатор за стапала
 • Моќност:370W
 • Загревање на водата до 44 степени
76
ден. 48 x haPPy рата
Цените се со пресметан ДДВ.
2.899
ден. редовна цена