Филтри
Брендови :

тримери

Листа Галерија
Покажи:
Подреди:
grundig mt 3910
 • Тример за нос и уши
Цените се со пресметан ДДВ.
599
ден. редовна цена
remington ne 3150
 • Тример
 • Напредна технологија на сечење, гарантирано без кубење
 • Се мие под вода за полесно чистење
Цените се со пресметан ДДВ.
699
ден. редовна цена
rowenta tn 3500 f0
 • Тример
 • Ножеви од нерѓосувачки ;елик
 • Користи батерија 1xAA 1.5V LR6 - не е вклучена
Цените се со пресметан ДДВ.
699
ден. редовна цена
grundig mt 5210
 • Тример
 • Ширина на керамички нож за шишање 38mm
 • Ширина на керамички нож за брада 30mm
 • Прецизност до 2-16mm
 • 60min бежично користење
 • Водоотпорни додатоци
Цените се со пресметан ДДВ.
799
ден. редовна цена
grundig mt 6031
 • Тример за тело
 • 3 посебни чешли 3,6+10mm
 • Антибакетриска титаниумска фолија
 • 8h полнење
 • 50min бежична работа
 • 100% Водоотпорен
 • Индикатор за батеријата
Цените се со пресметан ДДВ.
1.099
ден. редовна цена
philips nt 3160 /10
 • Тример
 • Должини:3
 • Прецизност до 3-5mm
 • Сечила од нерѓосувачки челик
Цените се со пресметан ДДВ.
1.199
ден. редовна цена
remington pg 180
 • Сет за нега на лице и коса
 • Челични ножиња
 • 4 глави, за бричење, шишање, тример и за брада
 • Тример за влакна од нос, уши и веѓи
Цените се со пресметан ДДВ.
1.499
ден. редовна цена
rowenta tn 2300 f0
 • Тример
 • Сечила од нерѓосувачки челик
 • Должини за подстрижување од 0,9-7mm
 • Време на полнење:8h
 • 60 min бежична работа
 • Батерија Ni-MH
 • Светлосен индикатор
 • Можност за миење на сечилата
Цените се со пресметан ДДВ.
1.699
ден. редовна цена
philips nt 5175 /16
 • Тример
 • 2 додатоци
 • Водоотпорен
 • 4 должини
 • Заштитна капа
 • Торба
Цените се со пресметан ДДВ.
1.799
ден. редовна цена
philips qt 4002 /15
 • Машинка за потстрижување на брада
 • Ножеви од нерѓосувачки челик
 • Прецизност од 1mm
 • Должини од 1-10mm
 • LED индикатор
 • Полнење 10h
 • 45min бежична работа
Цените се со пресметан ДДВ.
2.099
ден. редовна цена
philips bg 2024 /15
 • Тример за тело
 • Хипоалергенски, без дразнење на кожата
 • 8h полнење
 • 50min работа со едно полнење
 • 100% Водоотпорен
 • Индикатор за батеријата
-20%
АКЦИЈА
1.839
ден. haPPy цена
Цените се со пресметан ДДВ.
2.299
ден. редовна цена
rowenta tn 3400 f0
 • Машинка за потстрижување на брада
 • Wet&Dry систем
 • Titanium ножеви
 • HiSpeed мотор
 • Прецизност od 0,5-15mm
 • LED индикатор
 • 90min бежична работа
Цените се со пресметан ДДВ.
2.799
ден. редовна цена
philips qt 4015 /16
 • Тример за брада
 • 0,5-10mm со 0,5 чекори
 • Индикатор за полнење
 • 2К тркало за зумирање
 • Ножеви обложени со титаниум
 • 1 чешел за брада
 • 1h полнење
 • 90min работа со едно полнење
 • Торбичка
Цените се со пресметан ДДВ.
3.099
ден. редовна цена
remington bht 2000 a
 • Тример за тело
 • Должини:5
 • Самоостречки ножеви од нерѓосувачки челик
 • Easy View window
 • 40 минути бежична работа
 • Индикатор за батерија
 • Водоотпорен
Цените се со пресметан ДДВ.
3.199
ден. редовна цена
remington mb 4030
 • Тример за брада
 • Должини:9
 • Самоостречки ножеви од нерѓосувачки челик
 • Pop-up тример
 • Easy View window
 • 40 минути бежична работа
 • Индикатор за батерија
Цените се со пресметан ДДВ.
3.299
ден. редовна цена
philips bg 2036 /32
 • Тример за тело
 • 3 степени на должина 3,5 и 7mm
 • Хипоалергиски, без дразнење на кожата
 • 50min работа со едно полнење
 • Водоотпорен
 • Индикатор за батерија
Цените се со пресметан ДДВ.
3.899
ден. редовна цена
philips tt 2040 /32
 • Тример за тело
 • LED индикатор
 • 5 должини
 • Wet & Dry (суво и мокро)
 • 1h полнење
 • 50min работа со едно полнење
 • 100% Водоотпорен
 • Само безжично работење
Цените се со пресметан ДДВ.
5.399
ден. редовна цена
philips bt 7210 /15
 • Тример за брада
 • Прецизност до 0.5mm
 • 20 должини
 • LED дисплеј
 • 1h бежична употреба
 • 75мин бежична употреба
 • Ножеви од нерѓосувачки челик
Цените се со пресметан ДДВ.
5.699
ден. редовна цена