beko css 54010 dw 1thumb
beko css 54010 dw

beko css 54010 dw

Шифра: 84044023
 • Koмбиниран шпорет
 • Eнергетска класа:A
 • Капацитет на рерната:60L
 • 2 струја
 • 2 плин
 • 4 функции на рерната
 • Механички контроли
 • Димензии:85х50х60cm
-12%
АКЦИЈА
10.999
ден. редовна цена
251
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
9.679
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Спецификација

Тип на инсталирање
Тип на инсталирањеНезависен
Плотна
Тип на плотнаЕл.рингли+Плин
Број на грејни зони4
Грејни зони4
КомандиКопчиња напред
Рерна
Број на функции4
Капацитет (L)60
ДисплејНЕ
Други карактеристики
Отварање на вратата на рернатаПовлекување надолу
Технички детали
Енергетска класаA
Додатоци
Мрежна полица
Димензии
Висина (cm)85
Широчина (cm)50
Длабочина (cm)60
Боја
Боја на шпоретотБела

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: