lenovo a2010 black  1thumb
lenovo a2010 black

lenovo a2010 black

Шифра: 84054253
 • Мобилен телефон
 • Android OS,v5.1
 • Екран:4.5"(854x480pixels)
 • CPU:MediaTek MTK6735M Quad Core 1GHz
 • Интерна меморија:8GB,RAM 1GB
 • Примарна камера:5MP
 • Секундарна камера:2MP
 • GPS со A-GPS
 • Bluetooth v4.1, A2DP
 • Wi-Fi 02.11 a/b/g/n, dual band,hotspot
 • Батерија:Li-Ion 2000mAh
4.799
ден. редовна цена
125
ден.* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ. 48 x haPPy рата
3.495
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
Аплицирајте
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: