lenovo yoga 500-15ibd i3/4/1tb/gf920-2/win10h 80n600e0ri  1thumb
lenovo yoga 500-15ibd i3/4/1tb/gf920-2/win10h 80n600e0ri

lenovo yoga 500-15ibd i3/4/1tb/gf920-2/win10h 80n600e0ri

Шифра: 84054910
 • Дисплеј:15.6"(39.62cm)FHD IPS AG(SLIM)+TS
 • Резолуција:1920x1080
 • Intel Core i3-5020U Processor (3M Cache,up to 2.2GHz)
 • nVidia GeForce GT920A/2GB
 • Меморија:4GB DDR3 1600MHz
 • Hard Drive 1TB SATA,5400 rpm/min+8GB
 • Bluetooth 4.0
 • Wi-Fi 802.11 b/g/n
 • USB,HDMI
 • Windows 10(64bit)
32.999
ден. редовна цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
Аплицирајте
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: