huawei p8 lite dual sim white  1thumb
huawei p8 lite dual sim white

huawei p8 lite dual sim white

Шифра: 84055171
 • Мобилен телефон
 • Android OS,v5.0.2 (Lollipop), upgradable to v6.0(Marshmallow)
 • Екран:5.0"(1280 x 720)IPS LCD Corning Gorilla Glass 3
 • CPU:Hisilicon Kirin 620 Octa-core 1.2 GHz Cortex-A53
 • GPU: Mali-450MP4
 • Интерна меморија:16GB,RAM 2GB
 • Примарна камера:13MP
 • Секундарна камера:5MP
 • Bluetooth v4.1,NFC,LTE Cat4
 • Wi-Fi 802.11 b/g/n
 • Батерија:Li-Ion 2200mAh
-9%
АКЦИЈА
9.299
ден. редовна цена
221
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
8.499
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: