alcatel one touch pop star 5022d (dual sim) 1thumb
alcatel one touch pop star 5022d (dual sim) alcatel one touch pop star 5022d (dual sim)

alcatel one touch pop star 5022d (dual sim)

Шифра: 84055771
 • Мобилен телефон
 • Android OS,v5.1(Lollipop)
 • Екран:5.0"(1280x720)TFT capacitive touchscreen
 • CPU:Quad-core 1.3/1.0GHz
 • Интерна меморија:8GB,RAM 1GB
 • Примарна камера:8MP
 • Секундарна камера:5MP
 • Bluetooth 4.0 A2DP
 • Wi-Fi 802.11 b/g/n,Wi-Fi Direct
 • Accelerometer
 • Батерија:Li-Ion 2000mAh
6.999
ден. редовна цена
182
ден. 48 x haPPy рата
4.999
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
Аплицирајте
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: