samsung s7 edge sm-g 935 fzdasee gold 1thumb
samsung s7 edge sm-g 935 fzdasee gold

samsung s7 edge sm-g 935 fzdasee gold

Шифра: 84055995
 • Мобилен телефон
 • Android OS,v6.0(Marshmallow)
 • Екран:5.5"(2560x1440)Quad HD
 • Chipset:Exynos 8890 Octa
 • CPU:Octa-core (4x2.3 GHz Mongoose & 4x1.6 GHz Cortex-A53)
 • GPU:Mali-T880 MP12
 • Интерна меморија:32GB,RAM 4GB
 • Примарна камера:Dual pixel 12MP
 • Секундарна камера:5MP
 • GPS со A-GPS,GLONASS,BDS
 • Bluetooth v4.2,A2DP,LE,apt-X
 • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac,dual-band,Wi-Fi Direct,hotspot
 • Батерија:Li-Ion 3600mAh
-8%
АКЦИЈА
36.999
ден. редовна цена
883
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
33.999
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (1)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: