asus x540sc-xx026d n3700/4/1tb/ white  1thumb
asus x540sc-xx026d n3700/4/1tb/ white

asus x540sc-xx026d n3700/4/1tb/ white

Шифра: 84057208
 • Дисплеј:15.6"(39.62cm)
 • Intel Quad-Core Pentium N3700 Processor 1.6GHz  (2M Cache,up to 2.4GHz)
 • Резолуција:(1366x768)
 • Меморија:4GB DDR3 1600MHz
 • nVidia GeForce 810M 1GB
 • Hard Drive 1ТB SATA,5400 rpm/min 2.5 HDD
 • 8X Super Multi with Double Layer
 • Card Reader
 • VGA Web camera
 • Wireless 802.11bgn
 • Bluetooth 4.0(Single band)
 • 1xUSB 3.0,1xUSB 3.1
 • Free DOS
16.999
ден. редовна цена
442
ден. 48 x haPPy рата
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
Аплицирајте
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: