alcatel one touch 5056d pop4+ 4g uv slate 1thumb
alcatel one touch 5056d pop4+ 4g uv slate

alcatel one touch 5056d pop4+ 4g uv slate

Шифра: 84058104
 • Мобилен телефон
 • Android OS,v6.0(Marshmallow)
 • Екран:5.5"(1280x720)IPS LCD capacitive touchscreen
 • CPU:Quad-core 1.1GHz Cortex-A7
 • Интерна меморија:16GB,RAM 1.5GB
 • Примарна камера:8MP
 • Секундарна камера:5MP
 • Bluetooth v4.1,A2DP
 • Wi-Fi 802.11 b/g/n,Wi-Fi Direct,hotspot
 • GPS with A-GPS
 • Батерија:Li-Ion 2500mAh
7.999
ден. редовна цена
208
ден. 48 x haPPy рата
5.999
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
Аплицирајте
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: