huawei honor 7 lite gold dualsim 1thumb
huawei honor 7 lite gold dualsim

huawei honor 7 lite gold dualsim

Шифра: 84058225
 • Мобилен телефон
 • Android OS,v6.0(Marshmallow)
 • Екран:5.2"(1920 x 1080)IPS LCD
 • Chipset:HiSilicon Kirin 650
 • CPU:Octa-core(4xCortex-A53 2.0GHz+4xCortex-A53 1.7Hz)
 • GPU:Mali-T830 MP2
 • Интерна меморија:16GB,RAM 2GB
 • Примарна камера:13MP
 • Секундарна камера:8MP
 • GPS with A-GPS,GLONASS/BDS
 • Bluetooth v4.1,A2DP,EDR,LE
 • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac,dual-band,Wi-Fi Direct,hotspot
 • Батерија:Li-Ion 3000mAh
11.999
ден. редовна цена
312
ден. 48 x haPPy рата
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
Аплицирајте
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: