lenovo k5 gray 1thumb
lenovo k5 gray

lenovo k5 gray

Шифра: 84058560
 • Мобилен телефон
 • Android 5.1,(Lollipop)
 • Екран:5.0"(1280x720pix)
 • CPU:Octa-core   (4x1.8 GHz Cortex-A53 & 4x1.0 GHz Cortex-A53)
 • GPU:Adreno 405
 • Интерна меморија:16GB,2GB RAM
 • Примарна камера:13MP
 • Секундарна камера:5MP
 • Wi-Fi 802.11 b/g/n,hotspot
 • GPS with AGPS
 • Bluetooth v4.,microUSB v2.0
 • Батерија:Li-Ion 2750mAh
10.499
ден. редовна цена
9.899
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
Аплицирајте
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: