lenovo 110-15ibr n3060/4/500/dvd 80t70079ri 1thumb
lenovo 110-15ibr n3060/4/500/dvd 80t70079ri

lenovo 110-15ibr n3060/4/500/dvd 80t70079ri

Шифра: 84058619
 • Дисплеј:15.6"(39.6cm)
 • Резолуција:(1366x768)
 • Intel Celeron N3060 processor 1.6 GHz  (2MB cache ,up to 2.48GHz )
 • Intel HD Graphics
 • Меморија:4GB DDR3
 • Hard Drive 500GB SATA,5400 rpm/min
 • DVD-RW
 • 2xUSB,CR 2in1,HDMI
 • Web camera
 • Lunix
-4%
АКЦИЈА
12.999
ден. редовна цена
542
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
24 x haPPy рата
12.499
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: