asus k555uj-xo237t i5-6200/4/2tb/gf920-2/win10 1thumb
asus k555uj-xo237t i5-6200/4/2tb/gf920-2/win10

asus k555uj-xo237t i5-6200/4/2tb/gf920-2/win10

Шифра: 84059407
 • Дисплеј:15.6"(39.6cm)HD LED Back-lit
 • Intel Core i5-6200U Processor,2.3GHz (3M Cache, up to 2.8GHz)
 • Intel HD graphics 520
 • nVidia GeForce 920M(2GB)
 • Интерна меморија:4GB DDR3
 • Hard Drive 2TB SATA,5400 rpm/min+2.5 HDD
 • Видео меморија:2GB DDR3
 • Optical Drive[SATA]8.9in mm 8X Super Multi with Double Layer
 • Card Reader
 • Web Camera
 • Wireless 802.11ac
 • Bluetooth 4.0(Dual Band)
 • Windows 10(64bit)
31.999
ден. редовна цена
831
ден. 48 x haPPy рата
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
Аплицирајте
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: