hp 250 g5 n3060/4/500/bag w4m66ea 1thumb
hp 250 g5 n3060/4/500/bag w4m66ea

hp 250 g5 n3060/4/500/bag w4m66ea

Шифра: 84059791
 • Дисплеј:15.6"(39.62cm)
 • Резолуција:1366x768pix
 • Intel Celeron N3060 (1.60GHz)
 • Intel HD Graphics
 • Меморија:4GB DDR3
 • Hard Drive 500GB SATA,5400rpm/min
 • DVD+/-RW DL
 • Wireless 802.11b/g/n/ac
 • Bluetooth 4.2
 • HDMI,2xUSB 2.0,1xUSB 3.0
 • FreeDOS
11.999
ден. редовна цена
312
ден.* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ. 48 x haPPy рата
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: