asus x540lj-xx136d i5-5200/6/1tb/gf920-2 1thumb
asus x540lj-xx136d i5-5200/6/1tb/gf920-2

asus x540lj-xx136d i5-5200/6/1tb/gf920-2

Шифра: 84059914
 • Дисплеј:15.6"(39.6cm)HD
 • Intel Core i5-5200U Processor 2.2GHz(3M Cache,up to 2.7GHz)
 • Резолуција:(1366x768)
 • Intel HD Graphics 5500
 • nVidia GeForce 920M (N16V-GM-S)2GB
 • Интерна меморија:4GB DDR3+2GB DDR3L
 • Hard Drive 1TB SATA,5400 rpm/min 2.5 HDD
 • 8X Super Multi with Double Layer
 • Web camera
 • Bluetooth 4.0(Single band)
 • Wi-Fi 802.11bgn
 • Free DOS
29.999
ден. редовна цена
779
ден. 48 x haPPy рата
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
Аплицирајте
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: