asus zenfone 3 ze 520 kl black 32gb 1thumb
asus zenfone 3 ze 520 kl black 32gb

asus zenfone 3 ze 520 kl black 32gb

Шифра: 84059922
 • Мобилен телефон
 • Android OS,v6.0.1(Marshmallow)
 • Екран:5.2"(1280 x 720)
 • Chipset:Qualcomm MSM8953 Snapdragon 625
 • CPU:Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53
 • GPU:Adreno 506
 • Интерна меморија:32GB,RAM 3GB
 • Примарна камера:16MP
 • Секундарна камера:8MP
 • GPS with A-GPS,GLONASS,BDS
 • Bluetooth v4.2,A2DP,EDR,LE
 • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac,Wi-Fi Direct,hotspot
 • Батерија:Li-Ion 2600mAh
22.999
ден. редовна цена
21.599
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
Аплицирајте
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: