dell 5559 touch i7-6500/8/1tb/m335-4 1thumb
dell 5559 touch i7-6500/8/1tb/m335-4

dell 5559 touch i7-6500/8/1tb/m335-4

Шифра: 84059936
 • Дисплеј:15.6"(39.62cm)FHD WLED with TL
 • Intel Core i7-6500U Processor(4MB Cache,up to 2.5GHz)
 • AMD Radeon R5 M335 4GB DDR3
 • Меморија:8GB DDR3 1600MHz DDR3L
 • Hard Drive 1TB SATA,5400rpm/min
 • DVD+/-RW
 • Web Camera
 • Wireless 802.11
 • Bluetooth
 • Батерија:4-cell
 • Ubuntu 14.04
-9%
АКЦИЈА
45.999
ден. редовна цена
1.917
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
24 x haPPy рата
41.999
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: