huawei honor 8 (frd-l09) white dualsim 1thumb
huawei honor 8 (frd-l09) white dualsim

huawei honor 8 (frd-l09) white dualsim

Шифра: 84060018
 • Мобилен телефон
 • Android OS,v6.0 (Marshmallow)
 • Екран:5.2"(1920x1080)IPS LCD
 • CPU:Octa-core (4x2.3 GHz Cortex-A72 & 4x1.8 GHz Cortex A53)
 • GPU:Mali-T880 MP4
 • Интерна меморија:32GB,RAM 4GB
 • Примарна камера:Dual 12MP
 • Секундарна камера:8MP
 • Bluetooth v4.2,A2DP,EDR,LE
 • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac,dual-band,WiFi Direct,hotspot
 • Батерија:Li-Ion 3000mAh
-10%
АКЦИЈА
20.999
ден. редовна цена
493
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
18.999
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: