asus ux360ca-c4169t 13.3
asus ux360ca-c4169t 13.3

asus ux360ca-c4169t 13.3" i7-7y75/8/256ssd/win10 gold

Шифра: 84060240
 • Дисплеј:13.3"(33.78cm)FHD Glare touch
 • Intel Core i7-7Y75 Processor 1.3GHz(4M Cache,up to 3.6GHz)
 • Intel HD graphics 615
 • Интерна меморија:8GB LPDDR3
 • SATA 256 SSD
 • Card Reader
 • Web Camera
 • Wireless 802.11ac
 • Bluetooth 4.1(Dual Band)
 • Windows 10 (64bit)
59.999
ден. редовна цена
1.558
ден. 48 x haPPy рата
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
Аплицирајте
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: