asus fx502vm-dm120t i7-6700/16/256ssd/1tb/gtx1060-3/win10 1thumb
asus fx502vm-dm120t i7-6700/16/256ssd/1tb/gtx1060-3/win10

asus fx502vm-dm120t i7-6700/16/256ssd/1tb/gtx1060-3/win10

Шифра: 84060346
 • Дисплеј:15.6"(39.6cm)FHD
 • Intel Core i7-6700HQ Processor 2.6GHz (6M Cache,up to 3.5GHz)
 • Резолуција:(1920x1080)
 • Интерна меморија:8GB DDR4
 • Hard Drive 1TB SATA,7200 rpm/min 2.5 HDD
 • SATA 256 SSD
 • 8X Super Multi with Double Layer
 • nVidia GeForce GTX1060 (N17E-G1)3GB
 • Bluetooth 4.1(Dual band)
 • Wi-Fi 802.11ac
 • Card reader
 • Windows 10(64bit)
79.999
ден. редовна цена
68.599
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
Аплицирајте
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: