dell 5767 17.3
dell 5767 17.3

dell 5767 17.3"/i7-7500/8/1tb/m445-4

Шифра: 84060367
 • Дисплеј:17.3"(43.94cm)FHD LED AG
 • Резолуција:(1920x1080)
 • Intel Core i7-7500U Processor (4MB Cache,up to 3.50GHz)
 • AMD Radeon R7 M445 GDDR5 4GB
 • Меморија:8GB DDR4 1600MHz
 • Hard Drive 1TB SATA,5400rpm/min
 • DVD+/-RW
 • Bluetooth
 • WiFi Wireless
 • Ubuntu 16.04
-5%
АКЦИЈА
47.999
ден. редовна цена
2.000
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
24 x haPPy рата
45.699
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: