acer es1-533-c9r8 n3450/4/500 nx.gftex.077 1thumb
acer es1-533-c9r8 n3450/4/500 nx.gftex.077

acer es1-533-c9r8 n3450/4/500 nx.gftex.077

Шифра: 84060774
 • Дисплеј:15.6"(39.62cm)HD Acer ComfyView
 • Intel Celeron Quad Core N3450 Processor
 • Интерна меморија:4GB DDR3
 • Hard Drive 500GB SATA,5400 rpm/min
 • Card reader
 • Web Camera
 • Bluetooth
 • Linux
-4%
АКЦИЈА
12.499
ден. редовна цена
312
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
11.999
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: