hp laserjet pro mfp m26nw t0l50a 1thumb
hp laserjet pro mfp m26nw t0l50a

hp laserjet pro mfp m26nw t0l50a

Шифра: 84061290
 • Мултифункциски
 • Print,copy,scan
 • HP ePrint capability
 • Принт црна:18ppm
 • Принт црна резолуција:600x600dpi
 • Процесор:600MHz
 • Меморија:128MB
 • Скенер:1200dpi flatbed
 • Копир црна:600x400dpi
 • Hi-Speed USB 2.0
 • Вuilt-in Wi-Fi 802.11b/g/n
-6%
АКЦИЈА
7.689
ден. редовна цена
187
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
7.199
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Дополнителна опрема

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: