huawei honor 8 lite (pra-l31) black dual sim 1thumb
huawei honor 8 lite (pra-l31) black dual sim

huawei honor 8 lite (pra-l31) black dual sim

Шифра: 84061573
 • Мобилен телефон
 • Android OS,7.0
 • Екран:5.2"(1920x1080)IPS LCD
 • CPU:Kirin 655 Octa-core(4x2.1GHz+4x1.7GHz)
 • Интерна меморија:16GB,RAM 3GB
 • Примарна камера:12MP
 • Секундарна камера:8MP
 • Bluetooth v4.1
 • Wi-Fi 802.11 b/g/n
 • GPS-AGPS,Glonas
 • Батерија:Li-Ion 3000mAh
-14%
АКЦИЈА
13.999
ден. редовна цена
583
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
24 x haPPy рата
11.999
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: