asus x541uj-dm350 i3-6006/8/1tb/gf920-2 1thumb
asus x541uj-dm350 i3-6006/8/1tb/gf920-2

asus x541uj-dm350 i3-6006/8/1tb/gf920-2

Шифра: 84061732
 • Дисплеј:15.6"(39.6cm)FHD AG ULtra Slim
 • Резолуција:(1920x1080)
 • Intel Core i3-6006U Processor   2.0GHz (3M Cache)
 • nVidia GeForce GT920M(N16V-GM-S)
 • Intel HD graphics 520
 • Интерна меморија:8GB DDR4
 • Hard Drive 1TB 5400rpm 2.5 HDD
 • Видео меморија:2GB GDDR5
 • 8.9in mm 8X Super Multi with Double Layer
 • Bluetooth 4.0(Single Band)
 • WiFi 802.11bgn
25.999
ден. редовна цена
676
ден.* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ. 48 x haPPy рата
22.999
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
Аплицирајте
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: