asus x541ua-go1114t i3-6006/4/1tb/win10 1thumb
asus x541ua-go1114t i3-6006/4/1tb/win10

asus x541ua-go1114t i3-6006/4/1tb/win10

Шифра: 84061734
 • Дисплеј:15.6"(39.6cm)HD AG ULtra Slim
 • Резолуција:(1366x768)
 • Intel Core i3-6006U Processor 2.0GHz (3M Cache)
 • Intel HD graphics 520
 • Интерна меморија:4GB DDR4
 • Hard Drive 1TB 5400rpm 2.5 HDD
 • Bluetooth 4.0(Single Band)
 • WiFi 802.11bgn
 • Windows 10 (64bit)
-9%
АКЦИЈА
22.999
ден. редовна цена
545
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
20.999
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: