samsung j5 (2017) sm-j530 fzkdsee ds black 1thumb
samsung j5 (2017) sm-j530 fzkdsee ds black

samsung j5 (2017) sm-j530 fzkdsee ds black

Шифра: 84063120
 • Мобилен телефон
 • Android OS 7.1(Nougat)
 • Екран:5.2"(720x1280)HD Super AMOLED
 • Chipset:Exynos 7870
 • CPU:Octa-core 1.6Ghz Cortex-A53
 • GPU: Mali-T830MP2
 • Интерна меморија:16GB, RAM 2GB
 • Примарна камера:13MP
 • Секундарна камера:13MP
 • GPS со A-GPS,GLONASS/BDS
 • Bluetooth v4.2,A2DP
 • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac,dual-band
 • Батерија:3000mAh
 • Dual SIM
-18%
АКЦИЈА
16.999
ден. редовна цена
364
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
13.999
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: