vivax fly 4 gold 1thumb
vivax fly 4 gold

vivax fly 4 gold

Шифра: 84063262
 • Мобилен телефон
 • Android 7.0,
 • Екран:5.2"(1280 x 720)
 • CPU: Octa Core 1.30GHz
 • GPU:Mail T 720 MP1-650MHz
 • Интерна меморија:32GB,RAM 3GB
 • Предна камера:8MP
 • Задна камера:13MP
 • GPS
 • Bluetooth v4.0
 • Wi-Fi 802.11/b/g/n,Dual WIFI 2,4 / 5GHz
 • Батерија:Li-polymer 4000mAh
-18%
АКЦИЈА
10.999
ден. редовна цена
234
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
8.999
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: