samsung j3 (2017) sm-j330 fzsnsee silver 1thumb
samsung j3 (2017) sm-j330 fzsnsee silver

samsung j3 (2017) sm-j330 fzsnsee silver

Шифра: 84063785
 • Мобилен телефон
 • Android 7.0 (Nougat)
 • Екран:5.0"(1280x720) Multitouch
 • Chipset Exynos 7570 Quad
 • CPU Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53
 • Интерна меморија:16GB,RAM 2GB
 • Примарна камера:13MP f / 1,9
 • Секундарна камера:5MP
 • GPS со A-GPS, GLONASS, BDS
 • Bluetooth 4.2, A2DP, LE
 • Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot
 • Батерија:Non-removable Li-Ion 2400 mAh battery
-15%
АКЦИЈА
13.599
ден. редовна цена
299
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
11.499
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: