asus x542uq-dm142 i7-7500/8/1tb/gf940-2 1thumb
asus x542uq-dm142 i7-7500/8/1tb/gf940-2

asus x542uq-dm142 i7-7500/8/1tb/gf940-2

Шифра: 84064054
 • Дисплеј:15.6"(39.62cm)FHD LED AG
 • Резолуција:1920x1080pix
 • Intel Core i7-7500U Processor, 2.7GHz (4M Cache, up to 3.5GHz)
 • nVidia GeForce 940MX(N16S-GTR) 2GB
 • Intel HD graphics 620
 • Интерна меморија:8GB DDR4
 • Hard Drive 1TB SATA,5400 rpm/min 2.5 HDD
 • Card reader
 • Web Camera
 • Bluetooth 4.1(Dual band)
-7%
АКЦИЈА
40.999
ден. редовна цена
987
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
37.999
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: